تبلیغات
 do-not-forget-me - بردگی زنان حلال است و هر کس آن را تحریم کند، کافر است!

شیخ الفوزان در ادامه توییت خود افزود: این دستور خداوندی است و اگر بردگی باطل بود، اسلام همان طور که ربا و زنا را حرام اعلام کرده بود، حرمت آن را نیز بیان می نمود؛ زیرا اسلام شجاع است و با مردم رو در بایستی ندارد! «صالح الفوزان» از شیوخ سعودی و عضو هیات عالی علمای این کشور بیان کرد: به بردگی گرفتن زنان حلال است وهر کس قایل به حرمت آن باشد، کافر است. صالح الفوزان مطابق با گزارش پایگاه مراه الجزیره، شیخ سعودی عضو کمیته دائمی دارالافتا و عضو هیات عالی علمای عربستان در توییتی تاکید کرد: اسلام هیچ گاه به بردگی گرفتن زنان را تحریم نکرده ، و هر کس دم از حرمت آن بزند، نادان و کافر است. وی در توییتی که آن را بر روی پایگاه ارتباط جمعی توییتر منتشر کرد، نوشت: این حکم در قرآن آمده ؛ و تا زمانی که جهاد

«صالح الفوزان» از شیوخ سعودی و عضو هیات عالی علمای این کشور بیان کرد: به بردگی گرفتن زنان حلال است وهر کس قایل به حرمت آن باشد، کافر است.

بردگی زنان حلال است و هر کس آن را تحریم کند، کافر است!

صالح الفوزان

مطابق با گزارش پایگاه مراه الجزیره، شیخ سعودی عضو کمیته دائمی دارالافتا و عضو هیات عالی علمای عربستان در توییتی تاکید کرد: اسلام هیچ گاه به بردگی گرفتن زنان را تحریم نکرده ، و هر کس دم از حرمت آن بزند، نادان و کافر است.

وی در توییتی که آن را بر روی پایگاه ارتباط جمعی توییتر منتشر کرد، نوشت: این حکم در قرآن آمده ؛ و تا زمانی که جهاد فی سبیل الله وجود داشته، نمی توان حلال بودن بردگی زنان را لغو کرد.

شیخ الفوزان در ادامه توییت خود افزود: این دستور خداوندی است و اگر بردگی باطل بود، اسلام همان طور که ربا و زنا را حرام اعلام کرده بود، حرمت آن را نیز بیان می نمود؛ زیرا اسلام شجاع است و با مردم رو در بایستی ندارد!

گردآوری و تنظیم : گروه ۷گنج

www.7ganj.ir

منبع: شفقنا