تبلیغات
 do-not-forget-me - آموزش استفاده از پایه موبایل مونوپاد برای عکس سلفی
مونوپاد

آیا می دانید عکس سلفی چیست؟ و چرا این روزها این قدر باب شده است؟ سلفی، عكسی است كه شخص بوسیله دوربین دیجیتال از خود میگیرد

آموزش استفاده از پایه موبایل مونوپاد برای عکس سلفی

عکس سلفی

آیا می دانید عكس سلفی ( selfie )چیست؟ و چرا این روزها این قدر باب شده است؟ عكس سلفی، عكسی است كه شخص بوسیله دوربین دیجیتال از خودش و یا خودش به همراه یك گروه عكس میگیرد.

یكی از وسایلی كه لذت گرفتن عكس سلفی را افزایش می دهد پایه نگهدارنده موبایل مونوپاد است كه به شما امكان می دهد در زوایای مختلف و زیبایی عكاسی نمایید. مونوپاد از جنس آلومینیوم ساخته شده است و علاوه بر وزن كم، استحكام و دوام بسیاری نیز دارد. به همین دلیل، می‌توانید همه جا آن را با خود حمل كنید و همین كه سوژه جالب به چشمتان خورد، عكس بردارید. بعلاوه، مونوپاد احتمال افتادن گوشی یا دوربین از دست را تا حد بسیاری كاهش می‌دهد.

قسمت بالای مونوپاد كه موبایل روی آن نصب می‌شود، قابلیت تنظیم به هر زاویه‌ای را دارد. بنابراین با آن از بالای دیوار، مانع، فنس یا در میان جمعیت و محیط‌های شلوغ بدون نگرانی عكاسی كنید!

عکس سلفی

آموزش استفاده از پایه موبایل مونوپاد برای عکس سلفی

پایه عكاسی مونوپاد حرفه ای موبایل و دوربین

مخصوص موبایل و دوربین دیجیتال

نگه دارنده انواع موبایل برای فیلم برداری یا عكاسی

بدنه سبك و مقاوم

برای اولین بار در ایران

با استفاده از این پایه، عكس‌های متفاوتی ثبت خواهید كرد ، زیرا زاویه‌های عكاسی شما به طور كل تغییر می‌كنند و به واسطه آن خلاقیت بیشتری هم به خرج خواهید داد و نتایج بسیار عالی به دست خواهید آورد.

برای همه كسانی كه به عكاسی و به خصوص عكاسی با گوشی موبایل علاقه مند هستند یك هدیه بسیار جالب و خاص داریم. پایه دوربین و گوشی موبایل مونوپاد شاتردار ، یك وسیله بسیار جالب و خاص برای عكاسی و به خصوص گرفتن عکس سلفی است كه لذت عكاسی را برای شما فراهم می سازد. توصیه ما به شما برای گرفتن عکس سلفی و دسته جمعی زیبا و خاطره انگیز این است كه با ما در خرید پایه نگهدارنده موبایل مونوپاد همراه شوید. برای خرید پایه نگهدارنده موبایل مونوپاد به سایت monopod.in مراجعه نمایید.


تاریخ : دوشنبه 1 تیر 1394 | 08:25 ق.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 39 | نظرات