تبلیغات
 do-not-forget-me - عیادت برادر روحانی و وزیر بهداشت از شجریان / عکس

حسین فریدون به عیادت محمدرضا شجریان رئیس شورای عالی خانه موسیقی رفت و از نزدیک جویای احوالش شد. حسین فریدون به عیادت محمدرضا شجریان رئیس شورای عالی خانه موسیقی رفت و از نزدیک جویای احوالش شد. استاد شجریان به نقل از خبرگزاری ها، دستیار ویژه رییس جمهور حامل سلام رییس جمهور دکتر حسن روحانی بود و برای استاد آرزوی سلامتی کرد. حسین فریدون همچنین با پزشک معالج استاد گفت‌وگوی کوتاهی داشت و در جریان روند درمان استاد آواز ایران قرار گرفت. عیادت برادر رئیس جمهور از استاد شجریان همچنین سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت نیز با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از شجریان روند درمان او را مورد بررسی و پیگیری قرار داد. عیادت وزیر بهداشت از استاد شجریان محمدرضا شجریان روز

حسین فریدون به عیادت محمدرضا شجریان رئیس شورای عالی خانه موسیقی رفت و از نزدیک جویای احوالش شد.

عیادت برادر روحانی و وزیر بهداشت از شجریان / عکس

استاد شجریان

به نقل از خبرگزاری ها، دستیار ویژه رییس جمهور حامل سلام رییس جمهور دکتر حسن روحانی بود و برای استاد آرزوی سلامتی کرد. حسین فریدون همچنین با پزشک معالج استاد گفت‌وگوی کوتاهی داشت و در جریان روند درمان استاد آواز ایران قرار گرفت.
عیادت برادر روحانی و وزیر بهداشت از شجریان / عکس

عیادت برادر رئیس جمهور از استاد شجریان


همچنین سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت نیز با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از شجریان روند درمان او را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
عیادت برادر روحانی و وزیر بهداشت از شجریان / عکس

عیادت وزیر بهداشت از استاد شجریان

محمدرضا شجریان روز شنبه به علت بیماری ریوی در بیمارستان کسری بستری شد.

گردآوری شده توسط گروه ۷ گنج 

www.7ganj.ir